Dermokosmetyki z dobrym składem

Źródło: https://care4skin.pl/

Czy profesjonalne dermokosmetyki mogą mieć naturalny, dobry skład?

Wielbiciele naturalnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała zwykle stronią od specjalistycznych dermokosmetyków, uważając, że nie mają one wystarczająco dobrego składu. Panuje przekonanie, że profesjonalne kosmetyki bazują jedynie na składnikach wyprodukowanych w laboratorium, co wyklucza je z grona kosmetyków naturalnych. Jak jest naprawdę?

Czym się wyróżniają profesjonalne kosmetyki?

Dermokosmetyki, jak sama nazwa wskazuje, są to produkty powstałe we współpracy z dermatologami, nakierowane na leczenie przeróżnych schorzeń i dolegliwości skórnych. Zwykle są to produkty zawierające wysokie stężenie substancji aktywnych, które mają za zadanie wnikać w głąb skóry i radzić sobie z różnymi problemami, takimi jak przebarwienia, zmiany trądzikowe czy zmarszczki. Wyspecjalizowane składniki aktywne zapewniają wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Jednak, czy to wyklucza dermokosmetyki z grona kosmetyków naturalnych? Niekoniecznie.

Oferta Care4Skin

Najlepsze marki kosmetyków dostępnych w naszym sklepie internetowym, oprócz wysokiej skuteczności swoich preparatów, dużą wagę przykładają do jakości wykorzystywanych składników. W swoich produktach wykorzystują naturalne ekstrakty, oleje i masła, które łagodzą podrażnienia i wspierają odbudowę naturalnej bariery hydrolipidowej. Dzięki nim wysoce skuteczne składniki aktywne nie powodują podrażnień na skórze, a produkty są skuteczne i przyjemne w użytkowaniu. Marki dostępne w naszym sklepie unikają również dodawania do produktów kompozycji zapachowych, a konserwanty ograniczają do niezbędnego minimum. Dzięki temu łączą najlepsze cechy specjalistycznych kosmetyków z siłą naturalnych składników.