Chcesz uniknąć kolejek do przymierzalni? Dowiedz się, jak znaleźć idealne dżinsy bez ich zakładania!

Czy wiesz, że faktycznie możesz stwierdzić, czy para dżinsów będzie do Ciebie idealnie pasować, bez stania w kolejce do przymierzalni w galerii handlowej? Niezależnie od tego, jak szalenie to brzmi, istnieją mniej i bardziej znane sztuczki, które pomogą Ci łatwo znaleźć dobrze dopasowane dżinsy. Dzisiaj podzielimy się z Tobą tymi wskazówkami, abyś następnym razem mógł śmiało kupować dżinsy w odpowiednim rozmiarze i nie tracić czasu na przymierzanie ich.

Od czego zacząć dobór idealnych dżinsów bez przymierzania?

Czy wiesz, że pomiar obwodu talii jest około dwukrotnością obwodu Twojej szyi i dotyczy to prawie wszystkich ludzi, chyba że mają jakieś fizyczne deformacje.

Jak przymierzyć dżinsy na szyi, aby wiedzieć, czy będą pasować do rozmiaru talii bez ich ubierania?

  • Najpierw trzeba zapiąć dżinsy.
  • Teraz, trochę jakbyś zakładała naszyjnik, owiń talię wokół szyi, z tyłu lub z przodu, tak jak czujesz się najbardziej komfortowo – obie wersje działają.
  • Sprawdź, czy obie krawędzie spotykają się z łatwością. Jeśli granice zachodzą na siebie, para jest za duża, a jeśli usilnie walczą o to, aby się ze sobą stykać, oznacza to, że masz zamiar kupić niewymiarowe dżinsy – za małe.

Należy pamiętać, że ta metoda powinna być stosowana tylko w przypadku dżinsów o regularnym kształcie. Nie będzie to zbyt pomocne w przypadku par z niskim stanem lub wysokim stanem.

Metoda dłoni – dla dodatkowego potwierdzenia wymiarów

Przechodząc do naszej drugiej metody, pomożemy Ci sprawdzić, czy dane dżinsy będą odpowiednio dopasowane, uwzględniając Twój obwód w talii. Zaciśnij dłoń w pięść i włóż rękę od łokcia do pięści wewnątrz talii – pamiętaj, że podczas pomiaru dżinsy powinny być zapięte. Jeśli Twoja ręka pasuje do talii dżinsów bez konieczności większego wysiłku lub pozostawienia jakiejkolwiek szczeliny, to jest naprawdę duża szansa na to, że jest to nic innego jak wyśniona para w idealnym rozmiarze.

Jak pozyskać dżinsy idealnie leżące w biodrach korzystając podczas wymiaru z ramion?

Czy napotkałeś problem z pomiarem obwodu talii i bioder swoich dżinsów? Nigdy więcej! Zbyt wiele kobiet boryka się z tym problemem. Jeśli więc wypróbujesz metodę barków do pomiaru biodra, jesteśmy pewni, że bez problemu znajdziesz trwałe rozwiązanie i idealnie dopasowane dżinsy z Twojego ulubionego butiku online LaLaLa.

Przede wszystkim znajdź i zmierz najszerszą część bioder pary. Następnie określ długość barków– odległość od jednego ramienia do drugiego. Teraz spróbuj powiązać oba wymiary – jeśli pasują do siebie lub biodro dżinsów wychodzi nieco szerzej, nie będziesz miał problemu z założeniem pary. Nawet jeśli odległość ramion jest nieco większa niż rozmiar bioder dla danych dżinsów, nadal będzie dobrze pasować. Jednak jeśli luźniejsze dżinsy to nie to czego szukasz – unikaj danej pary, jeśli uważasz, że jej obwód w biodrach jest zauważalnie większy niż Twoje ramiona.

Jak skorzystać z rąk do znalezienia dżinsów o idealnej długości?

Chcesz wiedzieć, jak kupić dżinsy o odpowiedniej długości bez ich przymierzania? Niezwykle ważne jest sprawdzenie długości, ponieważ na pewno nie chcesz, by dżinsy były za krótkie, bądź za długie. Aby sprawdzić, czy dżinsy mają akceptowalną długość, pochwyć w dłonie obie krawędzie i rozciągnij ręce maksymalnie szeroko, jak to tylko możliwe. Jeśli zauważysz, że środek pary opada niżej niż Twoja szyja lub kończy się na Twojej klatce piersiowej – wybrane dżinsy mogą być za długie. Z drugiej strony, jeśli przechodzi przez brodę i dotyka ust, prawdopodobnie nogawka będzie krótsza niż to, czego szukasz. Idealna długość jest wtedy, gdy środek dżinsów ledwo dotyka lub opada tuż pod brodą.

Powyższe wskazówki mają uniwersalne zastosowanie i powinny działać dla większości osób bez względu na rasę, typ ciała lub wzrost, chyba że ma się jakąkolwiek fizyczną asymetrię. W każdym razie, jeśli znalazłaś w sklepie idealne dżinsy, ale nie masz czasu, bądź ochoty na ich przymiarkę- możesz śmiało korzystać z tych metod, które przybliżą Cię do zakupienia idealnej pary i to bez tracenia czasu na kolejki.