Czy warto inwestować w drukowanie ulotek na terenie Warszawy?

Reklamowanie swoich produktów przeniosło się co prawda do Internetu, ale dalej dobrze radzą sobie ulotki. Ich drukowanie jest stosunkowo tanie, dlatego firmie z pewnością nie zaszkodzi taki rodzaj marketingu. Czy druk ulotek Warszawa jest opłacalny i jakie są zalety takiej reklamy?

Zalety ulotek reklamowych

Dużą zaletą ulotek reklamowych jest ich cena. Wydruk 10000 sztuk może być warty zaledwie 500 złotych. Standardowe ceny na rynku to około 5 groszy za sztukę. Druk ulotek Warszawa często jest powiązany z rabatami przy większej ilości zamówień. Przy zaledwie 1000 sztukach cena może zmienić się na 12 groszy od jednej sztuki. Warto więcej zamawiać je w większych pakietach. Ceny reklam online są czasami zbyt duże, dlatego dla mniejszych firm idealne będą ulotki.

Dużą zaletą drukowania ulotek jest czas oczekiwania, który wynosi zaledwie kilka dni. W ten sposób stale można zmieniać swoją ofertę, w zależności od aktualnych promocji. Ulotki w Warszawie mają duże wzięcie, zwłaszcza w centrum miasta. Ilość przechodniów jest na tyle duża, że zawsze znajdą się osoby, które zabiorą kilka sztuk.

Jak wykorzystywać ulotki w Warszawie?

Nie trzeba wcale zatrudniać osoby do roznoszenia ulotek. Równie dobrze można je wkładać do skrzynek pocztowych czy za wycieraczki samochodowe. Niektórzy lubią takie ulotki wyrzucać do kosza, ale zawsze znajdzie się osoba, która dokładnie ją przeczyta. Często zabiera się je przez przypadek do domu, gdzie o aktualnych promocjach w sklepie poczytają członkowie rodziny. Ulotka z ofertą pizzerii i innej restauracji może też stale służyć w domu, jako źródło numeru telefonu czy menu.