Mikey Harris/unsplash.com

Jak zaaranżować domowe biuro w małym mieszkaniu?

Najważniejsze jest, aby stworzyć funkcjonalne miejsce pracy, a nie tylko pustą przestrzeń. Dlatego, nawet jeśli masz małe mieszkanie, znajdziesz kilka wskazówek, jak zorganizować swoje miejsce pracy tak, aby nie czuć się w nim ciasno i niewygodnie.

Zainwestuj w ergonomię

Dobre krzesło i biurko z regulowaną wysokością są niezbędne w każdym domowym biurze. Chcesz mieć coś, co będzie służyło przez lata, więc wydaj z góry dodatkowe pieniądze, aby kupić coś, co naprawdę dobrze spełnia obie te funkcje. Na stronie ladytech.pl znajdziesz więcej porad technologicznych! 

Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania

Przechowywanie jest zawsze czymś, czego wszyscy chcemy więcej, ale przy ograniczonej przestrzeni musisz się upewnić, że to, co masz, dobrze ze sobą współgra. Kosze i pojemniki pozwolą wszystko uporządkować, nie zajmując zbyt wiele miejsca na biurku, a jednocześnie utrzymując wszystko w zasięgu ręki, gdy jest potrzebne (i poza zasięgiem wzroku, gdy nie jest). Jeśli masz więcej niż jedno stanowisko pracy w swoim domowym biurze, posiadanie centralnego miejsca do przechowywania jest również pomocne, ponieważ utrzymuje wszystko w ładnym porządku i poza zasięgiem wzroku, gdy nie jest używane. Toczący się wózek mógł także być pożytecznie dla ten purpose, jeżeli tam jest niewystarczający ścienna przestrzeń wieszać kosze od lub jeżeli