źródł: pixabay.com/CyprusVillas

Dom

Jak zaaranżować łazienkę w stylu industrialnym?

Jeśli chodzi o styl przemysłowy, istnieje wiele różnych opcji do wyboru. Możesz iść z nowoczesnym wyglądem przemysłowym lub bardziej rustykalnym. Wybór należy do Ciebie, ale my pomożemy Ci w jednym z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu: łazience.

Łazienki są często małe i ciasne i może być trudno sprawić, by wyglądały dobrze. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli wybierasz styl industrialny, ponieważ wymaga on dużej powierzchni. Na szczęście istnieją pewne sztuczki, których możesz użyć, aby Twoja łazienka wyglądała świetnie, a jednocześnie była funkcjonalna! Wejdź na budowaidom.pl i dowiedz się więcej! 

Jak urządzić łazienkę w stylu industrialnym?

Jeśli zależy Ci na industrialnym wyglądzie, to nie bój się iść na całość podczas dekorowania łazienki! Styl industrialny to przede wszystkim szorstkie krawędzie i surowe materiały, więc spróbuj użyć cementowych płytek lub cegieł na swoich ścianach i podłogach. Nadadzą one Twojej łazience naprawdę fajny klimat, który sprawi, że ludzie zaniemówią (lub przynajmniej dadzą im coś interesującego do rozmowy).

Możesz również dodać trochę metalowych akcesoriów, takich jak lustra czy lampy, które sprawią, że pomieszczenie będzie jeszcze wyjątkowe i niepowtarzalne. I oczywiście nie zapomnij o oświetleniu! Jeśli chcesz uzyskać coś naprawdę spektakularnego, spróbuj zainstalować kilka wiszących lamp powyżej lustra.