Jak znaleźć dobrego trenera osobistego

Po latach prób i błędów ze sprzętem, który się zepsuł i trenerami, którzy się nie sprawdzili, w końcu mam rutynę, która działa dla mnie. Jestem teraz właścicielem firmy szkolenia osobistego, więc niektóre z nich mogą być stronnicze, ale tutaj są ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze osobistego trenera:

 

Trener personalny a coaching personalny

 

Trening personalny jest jeden na jeden instrukcje od osoby, która została przeszkolona, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele fitness. Osobisty coaching jest bardziej jak posiadanie własnego zdrowia i fitness mentora, który może zapewnić Ci porady i pomóc Ci dowiedzieć się rzeczy na własną rękę. Osobisty coaching jest świetny, jeśli masz motywację, ale nie wiesz, jak zacząć lub potrzebujesz kogoś, kto będzie cię rozliczał z rzeczy, które mówisz, że chcesz zrobić. Jeśli jesteś bardziej skłonny do robienia tego, co ktoś ci każe, indywidualny plan treningowy jest prawdopodobnie dla ciebie.

 

Trener osobisty a trening grupowy

 

Trening grupowy może być dobrym sposobem na rozpoczęcie ćwiczeń, jednak jest mało prawdopodobne, że wszyscy uczestnicy zajęć będą na tym samym poziomie lub będą mieli te same cele, co oznacza, że każda osoba może wykonywać różne ćwiczenia w różnym tempie pod różnym nadzorem.