Jakie buty wybrać na zimowe dni?

Trochę trudno jest być stylowym, gdy na zewnątrz jest zimno i deszczowo. Kałuże po deszczu z poprzedniej nocy, śnieg, błoto pośniegowe i inne rzeczy mogą zrujnować najbardziej starannie dobrany strój. To może naprawdę sprawić, że będziesz chciał zostać w piżamie, ale tak nie jest! Oto kilka wskazówek dotyczących ubierania się na dzień w zimowej pogodzie:

Nie da się ukryć, że zima to najbardziej wypróbowany sezon dla naszych butów. Botki i kalosze łatwo wybrać w sklepie, ale po powrocie do domu trudno jest wymyślić, jakie buty dobrać do wszystkich ciepłych płaszczy i swetrów.

Pomogło mi to, że pomyślałam o moich zimowych butach jak o wiosennych lub letnich – teraz, gdy jest chłodniej, co chcę mieć na nogach? Pierwszą rzeczą, którą zrobiłam, było zauważenie innych elementów, które planuję nosić: buty, wysokie skarpety, legginsy i grube rajstopy. Następnie szukałam butów, które dobrze wyglądałyby z tymi elementami – chciałam, żeby były wykonane z materiałów, które będą ciepłe, ale nie sprawią, że będę się pocić. Więcej na joysy.pl