Płaszcz pikowany

Źródło: https://perso.pl/

Płaszcz pikowany jest nieodłącznym elementem garderoby w okresie zimowym, zwłaszcza w wyjątkowo zmiennym, polskim klimacie. Tego typu odzież nie tylko skutecznie chroni przed chłodem w mroźne i śnieżne dni, ale też zapewnia bardzo elegancki wygląd. W zależności od modelu taki płaszcz może też posiadać liczne usprawnienia zwiększające komfort noszenia. Wiele stylowych pikowanych ubrań zimowych oferuje marka Perso.

Dlaczego warto wybrać lekki, długi, klasycznie taliowany płaszcz pikowany damski z paskiem i kapturem?

Płaszcz pikowany damski jest odpowiednio długi i lekki, a przy tym może być dodatkowo taliowany oraz dostępny z paskiem i kapturem. Z reguły taka odzież sięga poniżej kolan, co zapewnia duży komfort termiczny i wygodę użytkowania. Taliowanie sprawia, że płaszcz idealnie podkreśla sylwetkę użytkowniczki. Wybór modelu z regulowanym paskiem pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie do figury. Wiele takich płaszczy dostępnych jest z kapturem, wpływającym korzystnie na stylistykę oraz zapewniającym dodatkową ochronę przed zimnem.

Wysoka jakość wykonania

Ubrania Perso szyte są z wielu różnych materiałów, takich jak m.in. tradycyjna wełna, tkaniny syntetyczne czy imitacje futra. W przypadku płaszczy bardzo dobrze sprawdzają się surowce zarówno naturalne, jak i sztuczne. Wykorzystywane przez nas materiały skutecznie izolują przed zimnem, odgrzewają, przepuszczają powietrze i odprowadzają wilgoć, a jednocześnie nie elektryzują się. W zależności od modelu płaszcz może posiadać domieszkę uszlachetniającego kaszmiru oraz dodatków zapobiegających mechaceniu się tkaniny.

Stylowe wzornictwo

Płaszcz może posiadać na powierzchni dekoracyjne przeszycia, a także atrakcyjne wzory. Odpowiednio dobre wykończenie może dodatkowo pomóc w modelowaniu sylwetki, dzięki czemu zyska ona odpowiednie proporcje. Pod tym względem doskonale wypadają pikowane wzory pionowe i ukośne w prążki, kwadraty i romby, a także tzw. jodełki. Wykończenia nanoszone są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii zgrzewania, co pozwala na wykonanie praktycznie dowolnego wzoru na materiale. Atrakcyjny wygląd nie wpływa negatywnie na walory użytkowe ubrań. W naszych płaszczach wykorzystujemy solidne podszewki i wypełnienia, które gwarantują odpowiedni efekt izolacji cieplnej oraz optymalną lekkość.