Tomáš Lištiak/unsplash.com
Dom

Czy warto zdecydować się na lodówkę z kostkarką?

Kostkarki do lodu zapewniają wygodę i pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Wymagają niewielkiej konserwacji i są ciche. A kiedy samemu wytwarza się kostki lodu, wiadomo, że nie ma w nich żadnych dodatków chemicznych.

Jeśli szukasz lodówki, która da Ci najwięcej korzyści, rozważ lodówkę z kostkarką do lodu. Technicznie rzecz biorąc, możliwe jest wytwarzanie kostek lodu bez automatycznej kostkarki. Wymagałoby to jednak sporo wysiłku i czasu – większość ludzi nie chce poświęcać go na robienie własnych kostek lodu, gdy może po prostu otworzyć torebkę i napełnić szklankę wodą lub napojem.

Są jednak pewne wady: Jeśli lodówka nie jest wyposażona w automatyczną wytwornicę lodu, może być konieczne ręczne uzupełnianie zasobnika od czasu do czasu. Może to być niewygodne, jeśli nie masz czasu w ciągu dnia lub jeśli nikomu z domowników nie zależy na tym, by w domu zawsze były świeże kostki lodu.

Inną kwestią do rozważenia jest to, czy będziesz korzystać z tej funkcji na tyle często, aby uzasadnić wydanie na nią dodatkowych pieniędzy. Jeśli interesujesz się technologia, to wejdź na thinknews.pl