źródło: pixabay.com/Nissor

Jak wyróżnić się z tłumu poprzez oryginalną stylizację?

Jest tak wielu z nas, którzy chcą być wyjątkowi i wyróżniać się z tłumu, a jednak walczymy z tym. Wszyscy mamy swoje własne style i osobiste preferencje, ale jak wziąć ten styl i preferencje i uczynić je wyjątkowymi bez popadania w przesadę?

Na przykład, lubię nosić dużo zielonych ubrań. Zielony to mój ulubiony kolor i naprawdę lubię go nosić. Ale co się dzieje, gdy jesteś w pokoju pełnym ludzi, którzy również noszą zielony? Nie ma nic złego w noszeniu zieleni, prawda? To jeden z moich ulubionych kolorów! Jednak jeśli wszyscy noszą zielony, to czyni mnie to częścią tłumu. A jeśli jestem częścią tłumu, to tracę swoją wyjątkowość.

Co mam zrobić? Zmienić to! Założyć niebieski zamiast tego! Albo czerwony, albo żółty, albo różowy, albo szary, albo… jakikolwiek kolor chcesz nosić! Tylko nie przesadzaj, bo wtedy za bardzo będziesz się starała być inna i będzie to źle wyglądać.

A co z nadrukami? Gładki jest zwykłym jest wyborem stylu dla wielu osób już od dłuższego czasu. Jest to świetne rozwiązanie dla koszul, a nawet kurtek; jednak jeśli wszyscy noszą kratę dla swoich zewnętrznych, to ty postaw na brak wzoru. Modowe treści znajdziesz na polishly.pl