Czy warto kupić espadryle na lato?

W każdym sezonie istnieje but, który można uznać za „to”. W lecie są to espadryle. Niegdyś uważane za obuwie przeznaczone wyłącznie na plażę, teraz przeszły nowoczesną metamorfozę i są wygodną, łatwą w utrzymaniu i stylową opcją do noszenia na co dzień przez cały rok.

W swojej tradycyjnej formie espadryle są butami z tkaniny, zwykle wykonanej z juty. Z czasem zostały one unowocześnione dzięki gumowym podeszwom i skórzanym cholewkom w różnych kolorach i z różnych materiałów. Są na tyle proste, że można je łączyć z dowolną liczbą strojów – od krótkich spódniczek, przez tank top, po dżinsy. Są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w niemal każdą pogodę: możesz je założyć w gorący dzień, kiedy nie chcesz nosić skarpetek lub sandałów, albo kiedy potrzebujesz czegoś ciepłego w zimnym klimacie.

Minusem jest to, że mogą dodać luz do twoich stóp, a buty mogą być drogie – zwłaszcza jeśli chcesz mieć parę, która wygląda jak od projektanta. Ale jeśli szukasz alternatywy dla sandałów czy trenerów, która sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą, to może to być but dla Ciebie! Więcej o modzie znajdziesz na stronie https://allbeauties.pl/ .