Łódka aluminiowa

Łódka aluminiowa będzie w stanie przetrwać przez wiele lat. Nie jest ona podatna na pękanie, zginanie, gnicie, rdzewienie czy inne niszczące warunki, które mogłyby sprawić, że łódź nie nadawałaby się do użytku. Łodzie aluminiowe są wykonane z mocnych tworzyw, aby uczynić je odpornymi na niekorzystne warunki.

Łódka aluminiowa to duża inwestycja, dlatego tak ważne jest, aby dbać o nią stosując środki ochrony aluminium. Istnieją specjalne mieszanki, które przez długi czas mogą chronić Twoją łódź przed różnymi czynnikami. Utrzymają ją w doskonałym stanie zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz, abyś mógł w pełni cieszyć się czasem spędzonym na wodzie.

Kadłuby łodzi aluminiowych są o 30-40% lżejsze od takich samych łodzi zbudowanych z włókna szklanego. Mniejsza waga przekłada się na większą prędkość maksymalną, mniejsze zużycie paliwa i możliwość przewożenia większej ilości ładunku. Mają one również długą historię bezpieczeństwa i niezawodności. Aluminiowe kadłuby łodzi mogą być spawane z komponentami obecnych systemów silnikowych większości głównych producentów silników.

Łodzie aluminiowe są zbudowane tak, aby przetrwać. Lekkie, mocne i odporne na korozję aluminium. Żaglówki, motorówki, nadmuchiwane łodzie żaglowe, kajaki, deski z wiosłem i wiele innych – niezależnie od tego, jaka jest Twoja pasja, znajdziesz idealną łódź. Aluminiowe łodzie są stosowane w środowisku morskim.

Łódka aluminiowa jest wykonana tak, aby radzić sobie z korozyjnym działaniem słonej wody oraz skał i innych twardych materiałów, które można znaleźć pod wodą. Ponadto, łodzie aluminiowe nie toną tak intensywnie jak stalowe, gdy nabiorą wody. Łodzie aluminiowe zazwyczaj nie ulegają wgnieceniom, dlatego wyglądają lepiej niż te wykonane z innych materiałów.